• Головна
  • На Тернопільщині розпочали виплату переселенцям
20:30, 24 листопада 2014 р.

На Тернопільщині розпочали виплату переселенцям

Тимчасово переселеним громадянам, які проживають на Тернопільщині, розпочали виплату щомісячної адресної допомоги на компенсацію проживання та оплати житлово-комунальних послуг.

Таку допомогу на сьогодні призначили 491 сім’ї переселених осіб, повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський.

«Наразі виплачуємо допомогу, яку призначили за жовтень, — зазначив він. — Загальний розмір її — 116 тисяч гривень. За листопад виплачуватимемо кошти дещо згодом».

Загалом на Тернопільщині на 17 листопада проживало 1777 переселених громадян. Очікують зростання їх чисельності. Це пов’язано з припиненням із грудня соціальних виплат на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, пише Вільне життя плюс.

«Усі проблемні питання щодо переселенців ми розв’язуємо оперативно, — додав начальник управління ДСНС в області Віктор Маслей. — Зокрема, вже з’ясували подальше проживання сім’ї, яку тимчасово поселили в Тернопільському обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт. Люди знайшли трикімнатну квартиру, яку будуть орендувати. Послуги з пошуку житла безкоштовно надала агенція нерухомості. Отже, люди готуються до переїзду. Їм призначатимуть адресну допомогу для компенсації на оплату проживання».

Як сказав перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак, безкоштовне проживання в державних установах для працевлаштованих осіб — явище тимчасове. Зокрема, в згаданому соціальному гуртожитку сім’я могла перебувати лише три місяці. Переселені громадяни мають право подати заяву для отримання адресної щомісячної допомоги. Це і є компенсація витрат на оренду житла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #виплата переселенцям

Коментарі

Оголошення
live comments feed...