• Головна
  • Відтепер квитки на поїзд та автобус тернополяни можуть купити через Інтеркаси
11:33, 29 липня 2011 р.

Відтепер квитки на поїзд та автобус тернополяни можуть купити через Інтеркаси

ДП "Розрахунковий центр Міністерства інфраструктури" продовжує реалізацію проекту "Єдиний електронний квиток". Вже створено можливість придбати квитки через платіжні ресурси Інтеркаси, яка об’єднує більше десяти міжнародних та національних платіжних систем. Про це повідомили УНН в прес-службі Мінінфраструктури.

Завдяки цьому користувач в будь-який час у будь-якому зручному місці, маючи доступ до Інтернету, зможе обрати поїздку та одразу оплатити своє замовлення.

Для цього необхідно на сайті www.dprc.gov.ua обрати напрямок поїздки, а в способах оплати вказати платіжну систему Манексі або будь-яку з платіжних систем, що інтегровані в Інтеркасі. У результаті оплати користувач отримує бланк-замовлення або код замовлення (смс на телефон), що дає можливість отримати квиток у будь-який час до відправлення в залізничних або автобусних касах (в залежності від виду поїздки).

Нагадаємо, кількість залізничних квитків, оформлених через інтернет, стрімко зростає. Загалом у першому півріччі 2011 року у такий спосіб було викуплено 186265 проїзних документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення