• Головна
  • На Тернопільщині «Антикорупційний комітет» видурив у людей тисячі додалів
16:00, 25 листопада 2014 р.

На Тернопільщині «Антикорупційний комітет» видурив у людей тисячі додалів

Близько 20 жителів Тернопільщини купилося на пафосну назву громадської організації, які подавала себе як державна антикорупційна структура. Насправді члени організації «розводили» людей на чималі суми, пропонуючи їм високі посади.

Про це розповів т. в. о. начальника обласної міліції Олександр Богомол в контексті нещодавнього нашумілого скандалу, коли керівник громадської організації «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією» Ігор Таловов дозволив собі утримувати та морально тиснути на тернопільського журналіста.

 «Два роки тому ми розслідували провадження по Антикорупційному комітету. У Києві було зареєстровано державну установу «Антикорупційний комітет». Для рєстрацції такої установи мало бути рішення вищих державних органів. Реєстратор незаконно зареєстрував таку структуру. Ця установа швидко зареєструвала по областях свої філії», – розповів Богомол.

За його даними, реєстрацію в Києві невдовзі скасували, а в областях це зробили не одразу, філії діяли ще десь рік часу.

«В Тернополі група людей від імені установи організувала збір коштів за посади: від 2 до 10 тис. доларів. Біля 17 людей ці гроші заплатили. За дачу хабара ми скерували до суду 18 справ щодо людей, які збирали на місці гроші і далі возили їх на Київ. На жаль, ми так  і не встановили осіб, яким везли ці кошти. Тобто знайшли, але не змогли довести вину цієї людини. На жаль, на Тернопільщині громадську організацію «Антикорупційний комітет України» більшість людей сприймали структуру як державний орган», – зауважив керівник обласної міліції, застерігши тернополян від того, щоб повторно не попастися на гачок різного роду пройдисвітів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Богомол #"Антикорупційний комітет"

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...