• Головна
  • Профспілки Тернопільщини готують масові акції протесту через доведення людей до зубожіння
14:00, 26 листопада 2014 р.

Профспілки Тернопільщини готують масові акції протесту через доведення людей до зубожіння

Масові акції протесту обіцяє влаштувати на Тернопільщині обласна рада профспілок у першій декаді грудня.

Як пояснив голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, зумовлені такі наміри тим, що  сьогодні політика уряду спрямована на замороження розмірів державних соціальних стандартів і гарантій, скорочення фінансування соціальних програм, обмеження заробітної плати працівників бюджетної сфери і державних службовців.

Одночасне підвищення тарифів на газ електроенергію, опалення та гаряче водопостачання, водопостачання і водовідведення призводить до значного погіршення рівня життя населення.

 «Замість проведення справжніх реформ, спрямованих на викорінення корупції, зменшення обсягів тіньової економіки, Уряд стає на шлях «затягування пасків» для простих людей» - наголосив Андрій Присяжний.

Ситуація на Тернопільщині є прямим відображенням соціально-економічного стану держави в цілому. Знижується рівень зайнятості в економіці області. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 9 місяців 2014 року скоротилась на 11,8 тис. чол., внаслідок чого рівень безробіття зріс до з 9,8 10,5%, а чисельність безробітних  досягла 50 тис. осіб.

Середньомісячний розмір заробітної плати в області залишається найнижчим в Україні і складає 72,6 відсотка до середньо державного значення. Заборгованість із заробітної плати зростає і за офіційними даними становить 9,8 млн. грн. проти 6, 8 млн. на початок року.

Профспілки неодноразово звертались до центральних і місцевих органів влади,  однак це не покращило соціально-економічного стану області.

Тому з нагоди Міжнародного дня прав людини у першій декаді грудня профспілки області планують провести масові заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Присяжний #акції протесту
Останні новини
Оголошення
live comments feed...