• Головна
  • Тернопільські господині організують ярмарку, аби допомогти бійцям АТО
15:30, 28 листопада 2014 р.

Тернопільські господині організують ярмарку, аби допомогти бійцям АТО

У неділю у ТРЦ "Подоляни" тернопільські господині організують ярмарку. Дівчата продаватимуть випічку, щоб заробити кошти на приготування сухих борщів для солдатів у зоні АТО.

Ось уже більше місяця тернопільські господині готують "сухі борщики" для солдатів. Дівчата самостійно вдосконалили рецепт, придбали сушарки. Однак останнім часом дівчатам не вистачає продуктів для приготування національного смаколику.

"Часом дзвонять волонтери і кажуть, що комплектують вантажівку, треба стільки-то борщиків. А у нас зовсім немає з чого їх готувати. Ми не хочемо просити у людей грошей, тому почали пекти печиво і продавати його" - розповідає волонтерка Оксана Бучковська.

У неділю дівчата продаватимуть випічку у "Подолянах" з 15 до 17 години. Людей, які не довіряють і бояться давати кошти, просять допомагати продуктами.

"Ми почали готувати також вітамінні набори для приготування узвару. Хлопці телефонують і просять також чаїв з липи, ромашки. Тому ми просимо людей приносити хто що може - лимони, чорнослив, курагу, липу, ромашку й інші трави. Ми все це упакуємо і відправимо набори нашим солдатам" - розповідає Оксана Бучковська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ярмарка #допомога військовим
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення