• Головна
  • Рятувальники звільняли житло тернополян від непрошених гостей
08:14, 2 серпня 2011 р.

Рятувальники звільняли житло тернополян від непрошених гостей

На жаль, ці непрошені гості поводилися в помешканні тернополян, немов господарі. Зокрема, облаштували власне житло. Зважаючи на кількість непрошених гостей, довелося викликати рятувальників МНС.
Вчора 1 серпня, о 12.20 за викликом на місце події по вул Малишка, 21, прибуло рятувальне відділенням ГРР АРЧ АРЗ СП. Вони займалися знешкодженням осиного гнізда осиного гнізда - саме ці чорно-жовті смугасті комахи загрожували спокою мешканців.
Оса жалить боляче, отрута може викликати алергію. Особливо небезпечними є множинні ураження. А укуси оси або бджоли в око, губу, рот, язик є небезпечними для життя. В такому разі треба терміново звернутися до лікаря. .

Нагадуємо,

МНС закликає громадян бути обережними при ліквідації осиних гнізд!

Обприскувати кубло можна будь-яким засобом для знищення комах увечері, знаходячись на безпечній відстані від кубла і захищаючи свої органи дихання.

При цьому не слід використовувати парфуми з сильним запахом і яскраво одягатись, оскільки це приваблює бджіл, ос та шершнів. Не можна розмахувати руками чи кричати.

Багатьох комах приваблюють залишки овочів, фруктів, м’яса, різноманітних напоїв, у тому числі пива.

При укусі оси необхідно витягти жало, ранку змастити розчином нашатирного спирту чи одеколоном, прикласти до неї щось холодне.

Тернополянам загрожують оси

Тернополяни виявили небезпечних квартирантів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...