• Головна
  • Тернополян запрошують на виставку творчості в'язнів
08:00, 2 грудня 2014 р.

Тернополян запрошують на виставку творчості в'язнів

05.12.2014 об 15.00 в Тернополі, у приміщенні Тернопільського обласного художнього музею за адресою вул. Крушельницької, 1, відбудеться відкриття Всеукраїнської пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю». 

Мета виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі. Експозиція включає 113 творів, переданих з пенітенціарних установ України.

Всеукраїнська пересувна виставка «Преображення Господньою Любов’ю» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні, Ніжині, Житомирі та Вінниці.

Під час конкурсу у Києві роботи, надіслані з установ управління ДПтС в Тернопільській області, отримали призові місця. Серед жінок: V - Галина Мінеєва, "Життя в раю чи пеклі", кольорові олівці - Збаразька ВК (№63), серед неповнолітніх III - Анатолій Гаржа, "Рука Божа", гіпс - Бережанська виховна колонія.

Експозиція в Тернополі триватиме до 19.12.2014, після чого побуває в інших обласних центрах України.

#виставка творчості в'язнів #тернополян запрошують на виставку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...