• Головна
  • «Мій син перетворюється на демона» – історія 21-річного тернополянина, який може осліпнути через татуаж очей (ВІДЕО)
14:30, 2 грудня 2014 р.

«Мій син перетворюється на демона» – історія 21-річного тернополянина, який може осліпнути через татуаж очей (ВІДЕО)

Власниця одного із салонів краси у Тернополі Наталія Горбатюк одного разу подивилася в очі своєму сину і не впізнала його. 21-річний хлопець – єдиний в країні, хто зробив з собою таке.

За словами жінки, спочатку її Андрій наростив собі ікла, потім змінив форму вух, зробивши їх такими як у ельфів, пізніше він розрізав собі язик і остання його маніпуляція, котра стала абсолютним шоком для матері – ін’єкційне заливання чорною фарбою білка очей, пише газета Свобода. Після консультації в офтальмолога пані Наталія зрозуміла,що ситуацію поправити неможливо, адже це не що інше, як татуаж очей.

- Він попав під поганий вплив і за півроку з красивого хлопця перетворив себе на фріка, – каже стурбована жінка, яка боїться навіть показуватися на людях з своїм сином. – Я всіляко намагалася його переконати не робити з собою нічого більше, але він не слухав мене і знову й знов змінював свій зовнішній вигляд в гіршу сторону.

Жінка хотіла дізнатися – навіщо її син бажає перетворитися на чудовисько, відмовляючись від людського вигляду. Саме тому й звернулася в програму “Говорить та показує Україна”. Від почутого та побаченого шок був не лише в матері, але й у глядачів у студії.

Подробиці історії перетворення молодого хлопця на справжнього демона – на відео.

#«Мій син перетворюється на демона» – історія 21-річного тернополянина #який може осліпнути через татуаж очей (ВІДЕО)

Коментарі

Оголошення
live comments feed...