• Головна
  • У Тернополі припинили надавати дозволи на розміщення біл-бордів
14:30, 3 грудня 2014 р.

У Тернополі припинили надавати дозволи на розміщення біл-бордів

Протягом 2014 року виконавчий комітет не надав жодного дозволу на розміщення нових біл-бордів та сіті-лайтів у місті, а їх кількість зменшилася з 176 до 150.

Про це повідомив начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека, зазначивши, що Тернопіль поступово очищає центральну частину міста від елементів великої зовнішньої реклами.

«У нас є концепція з очищення центральної частини міста від біл-бордів та сіті-лайтів до 2019 року, натомість ми переміщаємо ці рекламні конструкції на так звані «треті зони», тобто біля об’їзної дороги", - зазначив Юрій Дейнека.

За його словами, до Тернополя часто приїжджають делегації з інших міст перейняти досвід очищення міста від реклами, якою ще два роки тому були обклеєні стовпи, огорожі, зупинки.

«Сьогодні комунальне підприємство обладнало спеціальні тумби для зовнішньої реклами, здебільшого на електричних стовпах. Місто постійно очищається також від дрібних видів реклам, які несанкціоновано розміщувалися раніше, - додає Юрій Дейнека. – Допомагає у наведенні порядку муніципальна поліція, яка виявляє порушників, виписує штрафи».

За 11 місяців цього року у міський бюджет від надходжень за розміщення зовнішньої реклами спрямовано 3 мільйони 95 тисяч гривень, тоді як у 2013 році ця сума була 3 мільйони 50 тисяч гривень.

#білборди #Дейнека

Коментарі

Оголошення
live comments feed...