• Головна
  • Тернопільський нардеп «засвітився» у першій штурханині в новообраному парламенті (відео)
09:00, 5 грудня 2014 р.

Тернопільський нардеп «засвітився» у першій штурханині в новообраному парламенті (відео)

Тернопільський нардеп «засвітився» у першій штурханині у парламенті

Учора активіст Майдану Володимир Парасюк, який став нардепом, отримав штурханця від одного з важковаговиків (в сенсі тілобудови) парламенту.

Сталося це після того, як Парасюк емоційно нагадав народним депутатам, що до стін Верховної Ради чимало з них потрапили саме завдяки Майдану, інакше б не було перевиборів і зміни влади.

У відповідь його штовхнули, а далі почалися шарпанина, яка ледь не переросла у бійку. На початку цієї штурханини, як видно на відео, своє обурення словами Парасюка висловив голова Тернопільської обласної організації партії УДАР Ігор Побер. Віне перший скочив із місця. На щастя, йому вистачило розуму свою агресію виразити суто в словах і не вдатися до рукоприкладства.

Сам Парасюк на своїй сторінці в Фейсбуці звинуватив нардепів у закулісних інтригах:

«Верховна Рада працює лише на перервах, кулуарно, в кабінетах за зачиненими дверима. Щоб всі розуміли, найбільші фракції домовились з ригами про посади в певних комітетах. Дуже шкода, що справжніх патріотів і вольових людей ніхто не хоче бачити на керуючих посадах, їм ближчі старі корупціонери, які продовжать вдосконалювати схеми з розкрадання держбюджету. В антикорупційному комітеті, в який я подав заяву, першим заступником буде регіонал".

В іншому пості додав, що не планує терпіти, коли йому будуть кидати фрази: "Сядь на місце. Тут тобі не Майдан".

"Шановні депутати від БПП та інших фракцій, якби не Майдан, Ви б не сиділи у цьому залі і ніколи б не мали стільки влади, скільки Ви маєте її зараз. Я прийшов сюди ламати систему і я це робитиму усіма можливими і доступними мені як депутату способами", – написав Володимир Парасюк.

#Парасюк #Побер

Коментарі

Оголошення
live comments feed...