• Головна
  • Всіх «ресторанних» медведів України переселять на Закарпаття?
12:30, 3 серпня 2011 р.

Всіх «ресторанних» медведів України переселять на Закарпаття?

 

В цьому році у заповіднику "Синевір" буде відкрито вальєр, до якого переселять всіх зібраних ведмедів, які, наразі, несанкціоновано проживають на території ресторанів та кафе. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський.

"Як тільки не увімкнеш телевізор, то показують ведмедів, які в нас мучаться в ресторанах, придорожніх готелях. Тому міністерство в цьому році в заповіднику Синевір здасть велику закриту територію, яка побудована згідно європейської практики, де буде вольєр в якому житимуть всі зібрані з таких закладів тварини", - наголосив М.Злочевський.

Він також запросив усіх журналістів на відкриття цього вальєру, яке відбудеться у перших числах грудня.

На уточнюючи запитання журналістів скільки вже ведмедів зібрано, міністр відповів: "Зібрати поки що немає куди, тому що іде будівництво, але є приблизна цифра, це близько 80 ведмедів".

Як відомо, в Тернополі на території ресторанно-готельного комплексу "Диканька" розташовані клітки із карпатськими медведями. Як повідомили редакції сайту 0352.com.ua в адміністрації "Диканьки", ніхто з міністерства екології та природних ресурів до них з цього приводу не звертався, а отже "тернопільських" ведмедів переселяти не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
Оголошення