• Головна
  • На Тернопіллі горіла стара школа
08:22, 4 серпня 2011 р.

На Тернопіллі горіла стара школа

Вчора ранком пожежники рятували від вогню школу школу в Почаєві, що на Кременеччині. Тривожний сигнал працівники МНС отримали о 8.00. Як виявилося, пожежа виникла в приміщенні старої школи, на щастя, вже недіючої. У приміщенні, що знаходиться на балансі міської ради, вигоріла підлога на плоші 7 кв.м.

Вогонь вчасно погасив черговий караул ОП ДПО м. Почаїв. Будівлю врятовано, а з нею разом вдалося вберегти від вогню матеріальних цінностей на суму приблизно 100 тис. грн. Причина займання і остаточні збитки з'ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...