• Головна
  • До 1 вересня на Тернопіллі можуть закрити 6 шкіл
08:56, 4 серпня 2011 р.

До 1 вересня на Тернопіллі можуть закрити 6 шкіл

Школи Тернопільщини активно готуються до початку нового навчального року, - повідомляє ТВ4. -  Окрім поточних ремонтів, майже в усіх до вересня облаштують внутрішні вбиральні. Однак після літнього відпочинку не всі учні повернуться у рідні навчальні заклади. Кілька шкіл цьогоріч можуть призупинити свою діяльність, кажуть в обласному управлінні освіти та науки, однак до відкриття готують і нові навчальні заклади.

Чималим досягненням в управлінні освіти та науки Тернопільської обласної державної адміністрації вважають поповнення матеріальної бази шкіл телевізорами. Їх тепер має кожна школа області.

Іван ЗАПОРОЖАН начальник головного управління освіти та науки Тернопільської ОДА:

- На сьогоднішній день ми маємо облаштовано 162 нових вбиральні у цьому році. Це дуже багато. Ще у 137 ведуться роботи, які практично на завершенні. По середніх школах вже 92%, це дуже багато. Це в деяких районах лишилися одна-дві.

Літо - пора традиційних поточних ремонтів шкільних приміщень. Аби діти навчались у хороших умовах, левову частку таких робіт беруть на себе батьки, не лише фізично, а й матеріально. Інколи фарбуванням стін та підлоги ремонт не обмежується. Нові вікна у класах часто встановлюють за батьківські чи спонсорські гроші. В той час, як одні школи ремонтують, інші - будують. Однак їх відкриття не обов'язково співпаде з початком навчального року. Водночас кілька навчальних закладів можуть 1 вересня не почати навчання.

Іван ЗАПОРОЖАН начальник головного управління освіти та науки Тернопільської ОДА:

- Десь 6 шкіл може призупинити свою діяльність. Для того, щоб призупинити діяльність, ми маємо забезпечити підвіз дітей до навчальних закладів, які залишаються. Обов'язково має бути згода громади. Якщо такої згоди немає, ми жодного разу не йшли проти громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"У Тернополі почали проводити перевірки в дворах": вже відомо, яке саме може загрожувати покарання
"Масштабна гроза пре в ці області України зі шаленим вітром, на вихідних атмосферний фронт накриє ці регіони": синоптики про погоду
Оголошення
live comments feed...