• Головна
  • У Тернополі розпочався міжнародний джазовий фестиваль
08:30, 12 грудня 2014 р.

У Тернополі розпочався міжнародний джазовий фестиваль

В Тернопільському обласному академічному драматичному театрі 11 грудня розпочався міжнародний джазовий фестиваль. Цього року фестиваль триватиме 4 дні, й судячи з репертуару - багато творів присвячено саме подіям на Сході України.

Розпочався перший день виступом Мар'яни Садовської, яка виконала ряд стародавніх і майже забутих пісень з Полтавщини, Полісся та Вінничини. Також у її програмі були використані фрагменти текстів Сергія Жадана та Любові Якимчук, а також українські пісні з обряду виряджання сина до війська та весільного обряду, пише ТВ.

Та все ж таки найбільше слухачів вразили пісні, що тісно переплітаються з війною в нашій країні.

"Наше місто було з каменю та заліза. У кожного з нас тепер у руці дорожня валіза. У кожній валізі попіл, зібраний під прицілом. Тепер навіть у наших снах пахне горілим..."

Згодом до Мар'яни Садовської приєдналися - Мирослава Рачинська, Зоряна Дибовська, Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, а також квартет контрабасистів у складі - Марка Токара, Івана Огара, Артема Каменкова та Володимира Бедзвіна.

Таке незвичне поєднання співу і контрабасу на сцені Тернопільського театру викликало бурхливі позитивні емоції у глядачів з присмаком болю й жалю.

"Отче наш, що є на небі - у повному місяці та в порожньому сонці, захисти від смерті моїх батьків, чия хата стоїть на лінії вогню і вони не хочуть її покидати як домовину...."
В кінці виступу, глядачі стоячи аплодували виконавцям.

Нагадуємо, що фестиваль відбудеться 12,13 та 14 грудня. 12 та 13 грудня о 19.00 пройде у драмтеатрі, а 14 грудня о 16.30 - в Катедрі. Вхід на концерт у Катедру - безкоштовний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #міжнародний джазовий фестиваль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...