• Головна
  • «Самопоміч» започаткувала в Тернополі безкоштовне репетиторство
11:00, 15 грудня 2014 р.

«Самопоміч» започаткувала в Тернополі безкоштовне репетиторство

"Соціальне репетиторство" – проект, який покликаний допомогти в навчанні та підготовці до ЗНО дітям соціально-незахищених категорій. Участь безкоштовна. До співпраці кличуть вчителів, які готові допомагати.

- В групі є син учасника АТО, переселенець з Луганська, сирота та діти з малозабезпечених родин, - каже заступник голови Тернопільського міського осередку громадського об’єднання «Самопоміч» Олег Нитка. - Проект має два напрямки – репетиторство з різних предметів для різних вікових груп, аби діти покращили свою успішність в навчанні та підготовка учнів випускних класів до ЗНО. Групи, які формуємо, будуть до восьми чоловік кожна, для того аби був навчальний ефект та взаємодія "учень-вчитель". Навчання відубуваються в офісі "Самопомочі". Для дітей це абсолютно безкоштовно. Безкоштовно працюють й вчителі. Тому ми закликаємо до співпраці людей, які готові віддати трохи свого часу та зусиль аби допомогти дітям.

Навіть якщо десяток дітей з допомогою такого навчання успішно пройдуть ЗНО та отримають можливість безкоштовно навчатися в ВНЗ – це буде величезний успіх.

- Мова йде про майбутнє дітей, - говорить пан Нитка. - Зрозуміло, що сім'ї в яких фінансові проблеми не мають змоги платити 70-100 гривень за роботу з репетитором. Те саме стосується і дітей сиріт. Тому така можливість якісно "підтягнути" знання чи підготуватися до тестування – шанс на краще майбутнє. Навчання відбувається в вечірній час двічі на тиждень.

ДОВІДКА

Дітей з соціально незахищених категорій, які б хотіли покращити свої знання чи підготуватися до ЗНО просять зголошуватися в офіс "Об'єднання "Самопоміч", що на Руській, 52. Номер телефону 52-27-27. За цими ж контактами Самопоміч просить зголошуватися вчителів, які готові долучитися до цього соціального проекту.

#в Тернополі безкоштовне репетиторство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...