• Головна
  • Тернопіль обслуговує лише 10 повій?
12:15, 17 грудня 2014 р.

Тернопіль обслуговує лише 10 повій?

Про посилену боротьбу з розпустою звітують місцеві міліціонери.

При цьому їхні успіхи відверто смішні.

У ході оперативно-профілактичних заходів міліціонери виявили аж 13 адміністративних правопорушень, передбачених ст.181-1 КУпАП (зайняття проституцією). При цьому на облік взято аж 10 (!!!) жриць кохання.

- Кардинально змінити ситуацію із проституцією складно, адже кількість охочих заробити, продаючи власне тіло не зменшується. Коли хтось із представниць найдревнішої професії відходить від справ, чи за втручання правоохоронних органів, чи з особистих міркувань, на її місце приходить нова, - каже начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Сергій Запаранюк. - Також з'являються нові види проституції, наприклад, із використанням мережі Інтернет.

Міліціонери повідомляють, що здійснюють ретельний аналіз рекламних оголошень у ЗМІ та Всесвітній павутині щодо пропозицій з організації надання сексуальних послуг, участі в зйомках порнографічного характеру, високооплачуваної роботи в режимі „он-лайн”. При цьому запевняють, що роблять це виключно з метою встановлення порушників у сфері моралі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...