• Головна
  • На діяча, який розкритикував неробство працівників мерії, тут же «наїхали» як на ще більшого неробу
13:00, 18 грудня 2014 р.

На діяча, який розкритикував неробство працівників мерії, тут же «наїхали» як на ще більшого неробу

Тернополянин Володимир Ханас у своєму блозі дорікнув працівникам міськради зокрема у тому, що вони в робочий час сидять в російських соцмережах.

При цьому закликав у Фейсбуці прочитати свій блог міського голову Сергія Надала та його радника Максима Черкашина.

"Якого милого працівники Тернопільської міської ради в робочий час сидять в Однокласніках, Котнтактах і прочая? НУ  НА Х...А ви користуєтесь х...йлостанськими  сервісами? НА Х....А?", – емоційно цікавився у своєму блозі Ханас.

Максим Черкашин не забарився з відповіддю.

"Прочитав. А тепер і ти прочитай. Не пригадаю тих івентів, про які ти кажеш, бо участі в них не брав. Щодо використання новітніх технологій в управлінні містом – то це “червона лінія” політики міського голови Сергія Надал. До прикладу – WiFi в парках та тролейбусах, камери відео спостереження по місту, електронний документообіг в міській раді, сторінки в соцмережах відділів та управлінь, і зрештою платформа “Відкрите місто”. Це ті невеличкі, але дієві і реальні кроки які робляться, а не обговорюються і пишуться в твітах і постах.

Щодо роботи. Якщо я не помиляюсь то ти є працівником КП Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка”. Як часто ти є присутнім на робочому місці, адже з/п отримуєш від платників податків Тернополя? Що вдалось втілити (не теоретичні розмови) за час роботи? Чи розповідати як робити правильно завжди легше, ніж робити реальні справи?

Я поважаю тебе як людину, яка вміє працювати з фондами та має бачення розвитку міста. Але варто вже робити маленькі, але практичні і дієві кроки на благо міста, а не лише про це писати та підказувати іншим", – відповів Ханасу Черкашин.

#Черкашин #Ханас

Коментарі

Оголошення
live comments feed...