• Головна
  • Перед ФК «Тернопіль» стоїть завдання вийти в Прем’єр-лігу
10:30, 19 грудня 2014 р.

Перед ФК «Тернопіль» стоїть завдання вийти в Прем’єр-лігу

Зважаючи на достойний результат футболістів ФК «Тернопіль» у Першій лізі, почесний президент клубу Сергій Надал орієнтує команду на вихід в Прем’єр-лігу. Він вважає, що команді цілком до снаги попасти в трійку найкращих у Першій лізі.

«Перед початком сезону переживав тренер, хвилювалося керівництво клубу, думаю, кожен із футболістів мав страх, як то воно буде. Зараз, відігравши першу частину сезону, бачимо, що нічого страшного немає. У Першій лізі можна грати і вигравати. Команда завершила першу частину сезону на четвертому місці, і це дуже хороший показник для новачка. Футболісти відпрацювали на полі, тренер разом з помічниками готував гравців тактично, психологічно та фізично, а керівництво клубу відпрацьовувало взяті на себе зобов’язання. Завдяки спільній командній грі ми досягнули того результату, який маємо сьогодні», – констатував Сергій Надал.
При цьому наголосив, що зупинятися на досягнутому муніципальний клуб не збирається.
«Сьогоднішні здобутки команди говорять, що потенціал у колективу дуже великий і ФК «Тернопіль» може завершити сезон набагато краще. І коли ми раніше вагалися та переживали, як то буде у Першій лізі, лише би втриматися, то сьогодні можу відверто сказати, що маємо дуже чіткі амбіції на те, що ФК «Тернопіль» має грати в Прем’єр-лізі. Причому зайти до української футбольної еліти прагнутимемо щонайменше з третього місця. Скептики можуть мені дорікнути. Натомість згадую, коли команда тільки починала грати у Другій лізі. Керівництво ПФЛ України тоді розповідало, що у ФК «Тернопіль» не буде майбутнього, комунальний клуб ніколи успішно не гратиме. Але через незначний проміжок часу, коли наша муніципальна команда здобула «бронзу» в другій лізі та виборола путівку до Першої, ці особи змушені були вибачитися», – зауважив почесний президент ФК «Тернопіль».

#ФК "Тернопіль"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...