• Головна
  • В Тернополі створили комітет по боротьбі з Януковичем
16:03, 9 серпня 2011 р.

В Тернополі створили комітет по боротьбі з Януковичем

Сьогодні у Тернополі представниками партій «За Україну!», ВО «Свобода», «Батьківщина», «Фронт Змін», КУН, НРУ, «Наша Україна», «Народна самооборона», «Громадянська позиція», УНП та ряду громадських організацій було створено Комітет опору диктатурі.

Тернопільські політики та представники громадськості підписали  Меморандум про узгодження спільних опозиційних дій і недопущення політичних репресій в Тернопільській області, пише "За збручем". Як зазначив координатор громадського руху «За Україну!», депутат обласної ради Степан Барна, у зв’язку із загрозою, що постала перед українською демократією, представники політичних партій та громадських організацій, заявили про об’єднання своїх зусиль у Комітеті опору диктатурі.

– Репресії проти громадських діячів, арешти опозиційних партійних лідерів стали для правлячого режиму засобом усунення політичних опонентів, спробою встановлення в Україні диктатури. Ми закликаємо всіх, кому не байдужа українська незалежність і демократія, дати відсіч цим спробам. Ми вимагаємо негайно звільнити усіх політичних в’язнів, відновити відкриті судові розгляди та повернути судову систему України у правове русло, а не використовувати її як засіб розправи над опонентами владного режиму. Ми звертаємося до представників опозиційних політичних сил і депутатів місцевих рад, які поділяють демократичні та патріотичні цінності, виступити з ініціативою скликання позачергових сесій усіх місцевих рад для оцінки несправедливих дій влади, – заявив Степан Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...