• Головна
  • Гравця ФК «Тернопіль» хоче отримати клуб Прем’єр-ліги
13:30, 22 грудня 2014 р.

Гравця ФК «Тернопіль» хоче отримати клуб Прем’єр-ліги

28-річний півзахисник Юрій Беркита, який встиг пограти в золочівському Соколі, тернопільській Ниві, бурштинському Енергетиці і в чемпіонаті Польщі, а в останні роки  виступав на аматорському рівні в складі команди Нива (Теребовля) перебуває на оглядинах ФК «Тернопіль».

Беркита став чемпіоном і володарем кубка області і був визнаний кращим гравцем Тернопільщини 2014 року.

Також можуть отримати свій шанс молоді гравці з ФК Тернопіль-ТНПУ, зокрема Ігор Сороцький, який раніше вже грав за “муніципалів” у другій лізі, повідомляє football.ua.

Водночас клубній прес-службі головний тренер Василь Івегеш розповів, що на гравців ФК «Тернопіль» розпочалося справжнє «полювання» агентами інших команд.

«Вже півкоманди хочуть «розібрати»! В мене спокою немає від футбольних агентів. У «Волині», наприклад, хочуть бачити одного з наших молодих талантів. Особливий попит на Богдана Семенця. Але більшість команд хочуть подивитися на Богдана, взяти в оренду чи отримати статус вільного агента. Я ж вважаю, що ФК «Тернопіль» -це його команда. На сьогодні всі гравці з основної обойми дали слово, що ніхто нікуди не йде, дограємо сезон до кінця, а далі – буде видно.

#ФК "Тернопіль" #Семенець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...