• Головна
  • Тернопільська земля продовжує повертати «дарунки» часів війни
10:04, 10 серпня 2011 р.

Тернопільська земля продовжує повертати «дарунки» часів війни

Небезпечні знахідки часів світових воєн в нашій області знаходять майже щоденно, - повідомляє Управління МНС. - Такі знахідки є досить небезпечні та несуть велику загрозу для життя та здоров’я людей. Так спочатку року в нашій області вже трапилось два прикрих випадки в яких постраждали та загинули люди. Загалом із початку року в нашій області вже знайшли 3480 вибухонебезпечних предметів.
Учора групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону Управління МНС знешкоджено 3 вибухонебезпечних часів Другої світової війни.
Тож, аби не трапилося біди, обласне Управління Міністерства надзвичайних ситуацій нагадує кілька простих правил, які можуть вберегти життя людей:
• якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси або є невідомим, не торкайтеся його. Ступінь небезпеки вибухонебезпечних речей можуть визначати тільки професійні піротехніки. Саме вони й приймають рішення про подальшу долю підозрілих предметів.
• місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ МНС, зателефонувавши за номером 101. Дзвінки з мобільного на короткий номер є безкоштовними.
• у нагоді також можуть стати й представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...