• Головна
  • До святих місць Тернопілля за зціленням ідуть дорослі й діти
13:08, 10 серпня 2011 р.

До святих місць Тернопілля за зціленням ідуть дорослі й діти

6 серпня 2011 року підкомісія УГКЦ «За тверезість життя» у співпраці з паломницько-туристичним центром «Емаус» з групою вірян УГКЦ здійснила паломництво «До святих місць Тернопілля» в наміренні зцілення алкоголезалежних людей та за членів їх родин.

В часі подорожі група паломників відвідала с. Ладичин Теребовлянського району, де в місцевому храмі перебуває Золота книга тверезості започаткована 1875 року, а також фігура Матері Божої, встановлена того ж року на згадку про створення Братства Тверезості.

Після молитви паломники продовжили подорож до  м. Копичинці, де відвідали храм Воздвиження Чесного Хреста, побудований 1630 року. На території храму встановлено хрест тверезості з нагоди заснування Братства тверезості. Пам’ятною подією для паломників стала зустріч з членами Братства тверезості, яке сьогодні діє у місті Копичинці. Молоді люди шкільного та студентського віку, місцеві священнослужителі різних конфесій, які є членами або ж друзями братства, дали свої свідчення про особистий досвід життя чеснотою тверезості. Далі паломники продовжили подорож до м. Теребовля і після того прибули до храму у с. Підгора-Зеленче, особливе місце, де колись перебувала чудотворна ікона Матері Божої, знана нам під іменем Теребовлянська. Сьогодні оригінал цієї ікони перебуває у храмі Святого Юра у м. Львові, однак у місцевому храмі є копія цієї ікони.

Паломники взяли участь у Святій Літургії в наміренні зцілення залежних, склали присягу у Золоту книгу тверезості в наміренні зцілення залежних та приклалися до ікони Матері Божої, - повідомив  О. Андрій Логін.

А вже 9 серпня 2011 року понад 30 сиріт і дітей із соціально незахищених родин Львова, про духовне і культурне виховання яких дбають Сестри Служебниці, мали можливість вперше побувати у Зарваниці.

«Діти з великим захопленням слухали цікаві розповіді о. Володимира і о. Тараса про історію цього чудотворного місця, отримали благословення мощами святих, молилися біля чудотворної ікони Зарваницької Богородиці, роздумували про терплячого Христа на Хресній дорозі, а гостинні семінаристи пригостили дітей смачним обідом», - відзначають сестри.

Сестри Служебниці висловлюють велику подяку директору Паломницького центру Львівської архиєпархії п. Юрію Дроф’яку за фінансування цієї поїздки для бідних дітей,  інформує  с. Єлисавета Проць, СНДМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
Оголошення
live comments feed...