• Головна
  • На Тернопільщині звільнили 7 керівників районів
13:30, 24 грудня 2014 р.

На Тернопільщині звільнили 7 керівників районів

Учора президент України підписав розпорядження про звільнення 7 голів РДА на Тернопільщині.

Звільнено Я.Галяса з посади голови Борщівської районної державної адміністрації,  В. Вонсяка - з посади голови Бучацької районної державної адміністрації,  О.Лазарчука - з посади голови Козівської районної державної адміністрації,  І.Друзя - з посади голови Лановецької районної державної адміністрації, І.Гуля -  з посади голови Підгаєцької районної державної адміністрації, А.Строєвуса з посади голови Тернопільської районної державної адміністрації,В. Габора - з посади голови Шумської районної державної адміністрації.

Нагадаємо, 12 листопада голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк достроково склав повноваження. Крім Олега Сиротюка відповідні заяви на Тернопільщині підписали голови ще семи районних державних адміністрацій, які є представниками ВО «Свобода», а саме Шумської, Ланівецької, Борщівської, Бучацької, Тернопілської, Козівської та Підгаєцької. 

Наразі триває запекла закулісна боротьба за посаду голови ОДА. Не виключено, що Тернопільщині вкотре очолить "варяг".

Водночас область вкотре доводить, що цілком може обійтися і без губернатора та його ставлеників. Адже фактично за місяць часу від того, що ОДА була "обезголовленою", жодних суттєвих змін пересічні жителі області не відчули.

#звільнення #РДА #ОДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...