• Головна
  • Тимчасовий керівник Тернопільщини уже скасовує розпорядження свого попередника
14:30, 25 грудня 2014 р.

Тимчасовий керівник Тернопільщини уже скасовує розпорядження свого попередника

В Тернопільській ОДА – пристрасті з приводу ліквідації управління, за яким закріплені об’єкти незавершеного будівництва.

В кулуарах говорять, що у тому, як поспіхом хочуть ліквідувати управління, проглядається схема для того, щоб усі об’єкти потрапили в «потрібні руки».

Загалом, скорочення управлінь ОДА можна було б тільки вітати. Кількість нероб, яка засіла в стінах ОДА, суперечить здоровому глузду і навіть якби зменшити кількість чиновників облдержадміністрації на третину, це аж ніяк би не вплине на якість роботи адміністрації. Звісно, якщо скорочувати саме нероб та знайомих-родичів-неуків, які стабільно працевлаштовували в ОДА на ласі посади.

Необхідність ліквідувати управління капітального будівництва  його в.о. начальника Олена Чумак пояснила тим, що фактично управління не здійснює своїх функцій.

Мовляв, через відсутність фінансування в необхідному розмірі з державного та обласного бюджетів на будівництво та реконструкцію об’єктів, з 2009 року управління капітального будівництва обласної державної адміністрації постійно стикається  з проблемою заборгованості по заробітній платі, по платежах до бюджету, енергоносіях та інших комунальних послугах. Тому, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації ліквідовується.

«Наразі в управлінні капітального будівництва обласної державної адміністрації проведено усі необхідні перевірки та ревізії для здійснення процесу ліквідації. Незважаючи на незначну чисельність працівників управління -  4 особи -  значний об’єм роботи з об’єктами незавершеного будівництва та ряд судових справ, які тривають з 2011 року, управлінням капітального будівництва доволі успішно проводиться. За клопотанням керівництва управління капітального будівництва, проведено позаплановий внутрішній фінансовий аудит стосовно оцінки діяльності установи щодо законності фінансової і бюджетної звітності, правильність ведення бухгалтерського обліку за період 2013 рік – перше півріччя 2014 року», - повідомила учора під час колегії Олена Чумак.

Водночас в. о. голови ОДА Іван Крисак виступив проти ліквідації управління і "наламав" схему своїм попередникам-«свободівцям», скасувавши розпорядження щодо ліквідації управління.

Крисак вважає, що варто провести реорганізацію управління, а саме об’єднати управління капітального будівництва обласної державної адміністрації з управлінням з питань містобудування та архітектури.

«Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації не варто ліквідовувати! Воно працювало протягом десятків років, за ним закріплені сотні об’єктів незавершеного будівництва державної та комунальної власності, саме ця структура наглядає за ними та ведете їх перелік. Якщо її ліквідувати проблема довгобудів залишиться невирішеною.  У якому стані об'єкти незавершеного будівництва - питання державної ваги, хоча ми все одно повинні шукати шляхи їх добудови. Я вважаю, якщо ліквідуємо управління, то втратимо ці об’єкти», – пояснив свою позицію Крисак.

#Крисак #довгобуди #управління

Коментарі

Оголошення
live comments feed...