• Головна
  • Тернопільським абітурієнтам на замітку: період реєстрації учасників ЗНО цього року скоротили
17:00, 28 грудня 2014 р.

Тернопільським абітурієнтам на замітку: період реєстрації учасників ЗНО цього року скоротили

 Він почнеться з п’ятого січня і завершиться двадцятого лютого. За реєстрацію учнів відповідатимуть загальноосвітні навчальні заклади. Відтак індивідуально подавати документи не потрібно.

У зовнішньому незалежному оцінюванні – 2015 є чимало нововведень. Одне із них – дворівневі тести з української мови та математики. Тобто можна скласти лише базовий рівень, якщо предмет не є профільним при вступі до вищого навчального закладу, повідомляє ЗЗ. Тестування з української мови та літератури зарахують як державну підсумкову атестацію.

«Період реєстрації учасників ЗНО припадає саме на зимові канікули. Реєструватимуть у школах. За це відповідатимуть вчителі, можливо вчителі інформатики. Відповідь на документи теж надійде у школу з усіма сертифікатами майбутніх абітурієнтів. Під час реєстрації потрібно вказати рівні тестів з української мови і літератури та математики. У тестуванні будуть нововведення – це те, що українська мова та література буде складатися як державна підсумкова атестація у формі ЗНО. Друга зміна – це те, що у нас є дворівневі тести. Третя – це те, що для визначення результатів, порогів бар’єр тепер буде не 124 бали, а інший, склав або не склав. У дві тисячі п’ятнадцятого року будуть дійсні лише сертифікати 2015-го року», – відзначив заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

#Тернопільщина #абітурієнти #ЗНО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...