• Головна
  • «Дні здоров'я» від «Самопомічі» - в кожен дитсадок
14:00, 30 грудня 2014 р.

«Дні здоров'я» від «Самопомічі» - в кожен дитсадок

Соціально-оздоровча акція "Дні здоров'я" відвідала вже третій дитячий садочок. Цього разу аніматори та юні спортсмени завітали в ДНЗ № 17, що по вулиці Симоненка.

Ініціатори заходу – Тернопільська громадська організація "Об'єднання Самопоміч". Подібні візити тернополяни з об'єднання хочуть зробити доброю традицією та відвідати усі садочки і не один раз.

Більше години дітей забавляли аніматори з центру свята "Коровай" та вихованці обласної федерації бойового гопака. Спочатку дітлахів з допомогою ігор «розрухали», а потім, знову ж таки різними конкурсами і забавами зацікавили до фізичних вправ спортивних ігор. Спортсмени ж з федерації, віком від п'яти з половиною до 11 років, показали малятам та їхнім батькам, що спорт доступний з раннього віку. Дітлахи захоплено спостерігали за виступами спортсменів, а батьки отримали уявлення про бойовий гопак та можливості дітей, які розкриває спорт.

- Дуже важливо аби діти сприймали спорт, який їм необхідний, як приємну розвагу, - каже активіст «Самопомочі» Едуард Биндас. - Але ще важливіше, щоб батьки мали розуміння: спорт доступний з раннього віку і він корисний. Основне, що потрібно пам'ятати, підхід до спортивного виховання дітей повинен бути фаховим. Тому ми запрошуємо на "Дні здоров'я" професійних тренерів, які пояснють батькам як розвивати дитину правильно і без шкоди. Подивіться на хлопчаків з федерації бойового гопака та їхні вміння і фізичну форму. Одразу розумієш – вони здорові, дисципліновані і в них повно енергії, яку витрачають правильно.

Також батькам під час акції роздали буклети з переліком спортивних гуртків та секцій де можуть займатися їхні діти. Значна частина таких «дитячих шкіл» забезпечує безкоштовне навчання для соціально незахищених дітей.

#«Дні здоров'я» від "Самопомічі"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...