• Головна
  • На Тернопільщині близько 1000 сімей переселенців отримують щомісячну допомогу
20:00, 30 грудня 2014 р.

На Тернопільщині близько 1000 сімей переселенців отримують щомісячну допомогу

Субсидії на житлово-комунальні послуги станом на 01.12.2014 у Тернопільській області отримувало 19108 сімей, субсидії на тверде паливо та скраплений газ - 4340 сімей.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський на засіданні колегії департаменту, яке провели 30 грудня. У часть у засіданні взяв виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак. Він зазначив, що протягом року департаментом проводилася ефективна робота.

«У важкий для нашої даржави рік, ви не залишилися байдужими до проблем жителів області, проявляєте професіоналізм та людяність у ставленні до соціально-незахищених верств населення, - наголосив Іван Крисак. - Цьогоріч перед нами постало завдання надати допомогу вимушеним переселенцям зі східних областей, ви гідно виконали це завдання».

«Станом на 26.12.2014 в області за призначенням компенсації звернулось 821 сім’я. Найбільшу кількість звернень зафіксували у Збаразькому, Бучацькому, Заліщицькому, Тернопільському та Гусятинському районах, - повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Володимир Івахов. -  Із загальної кількості сімей, які звернулися за компенсацією, призначено компенсацію – 583 сім’ям (71%), відмовлено – 165 (20%), матеріали про призначення компенсації 73 сім’ям перебувають на розгляді. Основні причини відмови – це перевищення середньомісячного сукупного доходу сімей встановленого прожиткового мінімуму для сім’ї».

За призначенням пільг, житлових субсидій, компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг активно звертаються тимчасово переселені громадяни. Відтак, станом на 24.12.2014 року до органів соціального захисту населення області за призначенням різних видів державних допомог звернулось 196 громадян України, які переселились на територію Тернопільської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.  1038 сімей звернулися за призначенням щомісячної адресної допомоги, 995 сім’ям зазначений вид допомоги призначили. Як пояснив Володимир Івахів, відмовляють у призначенні допомоги у випадку наявності у володінні членів сім’ї тимчасово переміщених осіб житлових приміщень, розташованих в регіонах, інших, ніж тимчасово окупована територія та райони проведення АТО та наявності  депозитних банківських рахунків, кошти на яких перевищують 10-розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Довідково: За даними Міжвідомчого обласного координаційного штабу (відповідно до інформації Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області), станом на 24 грудня 2014 року з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію області прибуло та розміщено 2435 осіб.

#Тернопільщина #близько 1000 переселенців #щомісячна допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...