• Головна
  • На Тернопільщині визначено найнадійніший банк року!
09:09, 31 грудня 2014 р.

На Тернопільщині визначено найнадійніший банк року!

За допомогою тернополян, а саме їх голосування, під час проведення конкурсу «Народний Бренд-2014», який щороку проводиться Медіа Корпорацією “РІА”, було обрано найкращий банк Тернопільщини - для більшості можливо не новина, що ним став шостий рік поспіль ПриватБанк! Такої ж думки й притримуються й світові рейтингові агенства.

Рейтинги ПриватБанку, що підтверджені агентством Standard & Poor’s, вищі від рейтингу України

Одне з провідних світових рейтингових агентств підтвердило рейтинги ПриватБанку, відзначаючи його лідируючі позиції на ринку та стійкість.

Як йдеться в повідомленні агентства, рейтинг ПриватБанку відображає його «сильну» бізнес-позицію та «адекватну» позицію щодо ризику. Рейтинги також відображають лідируюче положення банку в банківському секторі України та Східної Європи, більш високу якість активів і більш низьку концентрацію на окремих контрагентах.

У 2014 році ПриватБанк зберіг за собою восьму позицію за розміром капіталу в рейтингу топ-10 найбільших банків Центральної та Східної Європи, який щорічно публікує британський журнал The Banker у рамках глобального рейтингу топ-1000 світових банків.

#Приватбанк найнадійніший банк року

Коментарі

Оголошення
live comments feed...