Активно відпочити на новорічно-різдвяні свята можна і в Тернополі

За умови морозної і сніжної погоди корисні адреси для любителів активного відпочинку в місті - схили на вулиці Тарнавського і за готелем "Тернопіль"

На схилах за готелем „Тернопіль” управління спорту вже готує гірки, аби можна було спускатися на санках. Тож сніг з Театрального майдану і з міських вулиць комунальники звозять саме туди.

Є сніг і на лижній трасі на Тарнавського і вже кілька днів, як зазначили в спортивно-розважальному комплексі „Савич-Парк”, тут уже катаються тернопільські лижники, пише 20хвилин.

  • Ми можемо працювати і в Новорічну ніч, траса у нас освітлюється, - зазначив керівник з реконструкції траси „Савич-Парку” Віталій Кирилов. – Але для цього потрібно, щоб було хоча б кілька десятків бажаючих. Хоча ще де-не-де трава є, але траса вже така, що кататися можна. В плані безпеки в нас всі - на санках, на лижах і сноубордах -  катаються окремо.

„Савич-Парк” на Тарнавського працює щодня з 10 до 22 години. Вартість користування підйомником 30-120 грн, прокату спорядження - 50-60 грн, надувних санчат - сноутюбів – 50-100 грн.

Тернопіль лижі активний відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі