Тернопільські волонтери сформували базу даних поранених, загиблих, зниклих безвісти бійців АТО

Представники Всеукраїнського Центру пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО розповіли обласному керівництву про свою діяльність.

Виконувач обов`язків голови Тернопільської  обладміністрації Іван Крисак 30 грудня провів робочу зустріч із пошуківцями. Він подякував волонтерам за внесок у боротьбу з агресором і допомогу бійцям АТО і їхнім сім`ям.

У цей нелегкий для України час робота Центру дуже важлива і потрібна, — наголосив Іван Крисак. – Сподіваюся, завдяки вам ще багато наших громадян отримають кваліфіковану допомогу. А ми готові підтримати ваші добрі ініціативи та посприяти їх втіленню.

Під час зустрічі присутні окреслили коло проблем, над яким працює Центр та деталізували напрямки співпраці Всеукраїнського Центру пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО та Тернопільської ОДА надалі. Про це повідомив сайт ОДА.

Нагадаємо, Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО розпочав роботу  у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації (вул. М. Грушевського, 8, 1-й поверх, кабінет №118) 26 вересня. Там сформували всеукраїнську базу даних поранених, загиблих, зниклих безвісти. Завдяки волонтерам Центру родичі уже змогли відшукати, ідентифікувати та похоронити понад сотню тіл.

Центр тісно співпрацює з Центром звільнення полонених ГО «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, СБУ, відділами міліції, військкоматами, органами місцевого самоврядування різних рівнів; надає воїнам та їхнім родичам юридичні консультації, консультації щодо соціального захисту, медичної та психологічної допомоги.

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО надає:

- допомогу у встановленні особи загиблого;
- допомогу у пошуку інформації про військовослужбовців, які зникли безвісти;
- допомогу військовослужбовцям у відновленні втрачених документів;
- консультації рідним та близьким воїнів, які потрапили в полон;
- юридичні консультацій воїнам АТО та їхнім рідним і близьким;
- консультації щодо соціального захисту військовослужбовцям та членам їхніх сімей (щоп’ятниці з 9 до 17 год.);
- консультації воїнам АТО та їхнім рідним і близьким щодо отримання медичної допомоги;
- сприяє в отриманні кваліфікованої психологічної допомоги;
- підтримує зв’язок з військовослужбовцями, які виконують бойові завдання в зоні проведення АТО.

Тернопіль зниклі безвісти бійці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі