• Головна
  • Першим у новому році в Тернополі народився хлопчик
10:30, 2 січня 2015 р.

Першим у новому році в Тернополі народився хлопчик

З’явився малюк на світ о 00.15 годині у перенатальном у центрі Тернопільської міської лікарні №2 на вул. Купчинського у родині тернополян Зайків.

Вага хлопчика – 3 кг, зріст – 50 см. Новорічного малюка назвали Денисом.

Вітаємо щасливих батьків та рідних Дениска із таким чудовим новорічним подарунком! Бажаємо, щоб малюк зростав здоровим та щасливим на втіху всій родині!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #народження дитини #хлопчик

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...