У Тернополі вимагають закрити телеканал «Інтер» через ворожу пропаганду

Тернополяни обурюються новорічною трансляцією на “Інтер”. Тому активні містяни добиватимуться закриття зрадницького телеканалу.

Зокрема, волонтерка Лілія Мусіхіна вважає це одним з найважливіших планів на цей рік, пише Погляд.

- І ще один суперважливий план на цей рік – добитися закриття зрадницьких телеканалів та припинити зомбування населення україни ворожою пропагандою. Почати з “Інтера”. Показали своє обличчя вже повністю. Ганьба і повний бойкот. Прохання звертатися до провайдерів з вимогою відключення.

Додамо, що сьогодні також з’явилося повідомлення про те, що міністр інформаційної політики Юрій Стець ініціює поширення категорії персона нон-грата на ЗМІ.

Про це він написав у Facebook, передає УНІАН.

“Інтер, 5-й канал, 1+1, Перший Національний – байдуже. З початком нового сесійного тижня ініціюватиму законопроект щодо поширення на ЗМІ визначення персона нон-ґрата. Якщо людині заборонено в’їзд, то це має стосуватися в тому числі і спроб “впхатися” в Україну за допомогою телевізора. Переконаний, законопроект через Раду проведу. А до того просив би медіаменеджерів вимкнути касові апарати в голові і віднайти шухлядку з патріотизмом у мізках”, – написав Стець.

Раніше про необхідність розглянути питання позбавлення ліцензії телеканалу “Інтер” заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. “Інтер” у новорічну ніч транслював російську програму за участю співака і депутата російської Думи Йосипа Кобзона, який відомий антиукраїнськими діями та висловлюваннями.

Тернопіль телеканал "Інтер" ворожа пропаганда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі