У Тернополі Степана Бандеру вшанували смолоскипною ходою (фото)

Оркестр, повстанська пісня, величезний червоно-чорний прапор, молодь зі смолоскипами та патріотичні гасла… Так у Тернополі 1 січня вшановували 106-ту річницю від дня народження провідника ОУН Степана Бандери.

Акція розпочалася о 17.30. Смолоскипна хода з прапорами та оркестром пройшла центральною частиною міста - через дамбу Ставу, вул. Руською до ЦУМу, на бульвар Шевченка, Театральний майдан, вул. Грушевського, майдан ім. Степана Бандери. До учасників ходи приєднувалися і інші тернополяни. Багато людей спостерігали за всім з тротуарів. Серед них і молодь, і старші. Рух транспорту був частково перекритий. Причому вшанувати провідника ОУН прийшли не лише жителі міста, а й з ближніх сіл.

Пенсіонери пан Євген з Великих Гаїв та пан Володимир із Підгороднього навіть встигли познайомитися та поговорити на спільні теми. Зокрема,  згадали і документальний фільм про Бандеру, який вийшов нещодавно на одному з каналів, пише 20хвилин. Чоловіки вважають, що там багато суперечностей. Мовляв, у цьому фільмі хотіли роз’єднати Бандеру та Шухевича. 

- В мене батько і дядько були в УПА,  і всі ці ідеї передаються з покоління в покоління, - каже Євген Дзюбак. - Я прийшов сюди, щоб зарядитися патріотичним духом на весь рік. 
Степан Бандера – це розум та гідність України,  додає пан Володимир. Він воював за свій рідний край, виступав проти поневолювачів – польських, румунських та московських. 

У Тернополі Степана Бандеру вшанували смолоскипною ходою (фото) (фото) - фото 1У Тернополі Степана Бандеру вшанували смолоскипною ходою (фото) (фото) - фото 1У Тернополі Степана Бандеру вшанували смолоскипною ходою (фото) (фото) - фото 1

Тернопіль смолоскипна хода Бандера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі