• Головна
  • Волонтери закликають тернополян поділитися книжками з бійцями АТО
19:00, 2 січня 2015 р.

Волонтери закликають тернополян поділитися книжками з бійцями АТО

Книжками закликають поділитися тернополян волонтери. Це можуть бути детективи, історична та художня література.

- Так, на передовій бійцям читати ніколи, — каже волонтерка Логістичного центру допомоги воїнам АТО Любов Вовк. — Ці книги ми передамо, так би мовити, на другу лінію фронту.

Якою мовою будуть книги – українською чи російською — неважливо, наголошують волонтери, пише 7днів. Однак зібрати таку передачу треба до 3 січня. Адже в ті дні на схід планують відправляти авто із вантажем допомоги. Із ним і хочуть передати книги.

- У свята на складі — скорочений графік роботи, — додає волонтерка. – Якщо у нас буде зачинено, книги можна просто залишати біля дверей. На складі є і сторож, і відеонагляд.

Адреса Складу №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО: вул. Збаразька, 16, гуртовня «Галант».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #книжки для бійців АТО #волонтери

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...