Коли у Тернополі в парку Шевченка почне працювати ковзанка?

Якщо лід промерзне до 25 см, то працюватиме міська ковзанка в парку Шевченка. Ковзанку традиційно влаштують на острівці Чайка. Наразі вагончик, де можна буде взяти ковзани напрокат, ще не встановили. Його поставлять біля кас, де продавали квитки на катамарани.

  • Нових ковзанів ми не закупляли цього року, - зазначив заступник директора управління парків Василь Романюк. – Вважаємо, що вистачатиме старих. Вони в нормальному стані. Ми лише відремонтували вагончик, цього року зробили нову підлогу.

Щодо цін на прокат ковзанів, то зараз лише складають калькуляцію. Порівнювати з минулим роком ціни не можна, бо торік прокату не відкривали, зазначив пан Романюк. Кілька років тому прокат коштував 5 грн за годину. Цього року ціна буде вищою.

Щоправда, коли саме відкриють міську ковзанку, наразі невідомо. Поки лід тонкий. 29 грудня його товщина була 6 см, зазначили в управлінні ДСНС в Тернопільській області. Для облаштування ковзанки лід має бути товщиною 10-12 см, а для масового катання його товщина повинна бути не меншою 25 см, пише 20хвилин.

Тож любителям активного відпочинку можна покататися лише на ковзанці в „Ескімосі”, що в ТРЦ „Подоляни”. Ковзанка працює 31 грудня з 9 до 20 години, 1 січня – з 11 до 23 години,  6 січня – з 9 до 16 години, 7 січня – з 12 до 23 години. В інші дні ковзанка працює з 9 до 23 години. Тариф у святкові дні - 52 грн для дорослого і 32 грн для дитини, а в будні - 42 і 27 грн відповідно за сеанс 45 хвилин. Якщо хочете кататися на своїх ковзанах, це не впливає на вартість катання. Прокат ковзанів включено в ціну сеансу. Аби зекономити, можна купувати абонемент на 8 катань. Він коштує 160 грн.

Тернопіль парк ковзанка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі