Мешканці будинку, що завалився на вул. Крушельницької у Терноплі, не отримали нових осель та компенсацій

Журналісти поцікавилась розвитком подій у справах, де тернополяни звертались до кореспондентів за допомогою та розголосом, аби проблеми на певних рівнях «не зам’яли». У більшості випадків втручання журналістів людям допомогло.

За 6 місяців ситуація особливо не змінилась, кажуть мешканці квартири №5 будинку, що на вул. Крешульницької, 53.

Нагадаємо, ввечері 27 травня у двоповерховому будинку на вул. Крушельницької, 53 обвалилась стіна. Там було 6 квартир. Всі мешканці залишились без даху над головою. 

У квартирі № 5 проживала Світлана Куніц з чоловіком і двома дітками – 7-річним Олександром і 8-річним Владиславом. У цій же квартирі з чоловіком і маленьким сином мешкала сестра пані Світлани.

Один з синів пані Світлани настільки сумує за своїм домом, що не раз влітку тікав і велосипедом приїжджав туди. Але на місці лише зруйновані залишки.  

  • Забудівник надав нам тимчасове житло, - розповіла 20хвилин Світлана Куніц. – Ми з дітьми проживаємо зараз у приватному будинку і платимо лише за комунальні послуги.

Справа з власним житлом, питання якого влада обіцяла вирішити тоді в найкоротші строки, стоїть на місці, каже жінка. Щоправда, зізнається – депутати на сесії міськради вирішили передати землю під заваленим будинком забудівнику. Той за це має знайти потерпілим квартири.

  • Нові квартири нам не шукатимуть, поки забудівнику не передадуть офіційно документи, - каже Світлана Куніц. – А їх, певно не передають. Бо справа не рухається ані трохи.

Обіцяної компенсації за пошкоджене майно родини так і не отримали. Їм у міськраді запропонували написати заяви. Ті написали. Однак, грошей – зась. Пояснили – ніби в казні пусто.

Зараз родини мусять починати все з «нуля» - придбати найнеобхіднішу побутову техніку, посуд, меблі. Адже майже все було повністю знищене під час обвалу. 

Тернопіль обвал будинку компенсація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі