Чому в цьому році деякі тернопільські організації не поїдуть з вертепами на Схід?

Із молодіжних організацій Тернополя із колядою на Схід України поїде лише "Молода Просвіта", повідомили активісти.

 - Наразі ми ще узгоджуємо, скільки людей і хто саме поїде, - розповідає представник «Молодої Просвіти» Олена Моргун. – З 15 січня ми будемо з вертепами в Києві та Харкові, а тоді і на Схід поїдемо. Куди саме – наразі ще уточнюємо. Це може бути той самий Краматорськ, до якого ми їздили нещодавно із майстер-класами.

Колядуватимуть із бійцями АТО також і священики Тернопільщини.

 - В неділю, 4 січня, якраз декілька наших представників поїхали на Схід, - розповідає 20хвилин очільник прес-служби Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Олег Харишин. – На традиційний вертеп це, звісно, не буде схоже, однак зустрічатимуть хлопці Різдво із колядками та кутею.

Не поїдуть цьогоріч із колядою на Схід пластуни та представники Товариства «Обнова».

 - Частина людей їде з вертепом на Херсонщину , - розповідає представник "Обнови" Олена Бідованець. – Однак в саму зону АТО їхати ми, на жаль, не плануємо. Самі розумієте: там така ситуація, що не всі батьки би погодилися відпустити дітей. А наражати на небезпеку студентів, навіть заради такої благородної мети ми не будемо. Хоча минулі два роки їздили, і в самому Донецьку виступали якраз минулоріч. Сподіваємося, наступного року, як владнається ситуація, поїдемо знову.  

Тернопільський "Пласт" це Різдво також проведе не в зоні АТО.

 - На Схід із вертепами цього разу не поїдемо, - розповіла Голова організації Наталія Гайдук. - Оскільки в цьому дійстві беруть діти віком від 10 до 15 років.

Нагадаємо, в минулі роки молодіжні організації Тернополя їздили із вертепами на Схід України, зокрема в ті міста, де зараз проводиться АТО.

Тернопіль вертеп Схід АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі