В тернопільському супермаркеті «болгарка» обікрала пенсіонерку

6 січня, день, один з маркетів міста (на Дружбі). Жінка 70 років обирає каву. Підходить гарно одягнена молода жінка і каже: «тої кави не беріть, вона не смачна — ось цю візьміть, дуже добра».

Про це розповідає тернополянин в соцмережах.

Каже, одночасно притуляється до бабусі, ніби то тягнучись за пачкою кави на полиці. Дає каву, посміхається, йде. Бабуся в настрої від такої уваги «помічниці» скуповується далі і йде до каси. А на касі облом, пише Тернопільська липа. Шуму старша жінка не здійняла, бо не знала чи бува в камері схову не лишила гаманець, а можливо вдома забула, а може в церкві витягли де перед тим була (і в церкві таке буває: хтось до Бога, а хтось на промисл). Вже вдома, згадуючи всі кроки і дії дня, до зникнення гаманця, розуміє, що саме в маркеті внеї й витягла та «добра і небайдужа молодиця» гаменець з 800 гривнями, пенсійним посвідченням, якимись квитанціями про сплату….

- Я, коли жінка підійшла і почала говорити, подумала що то циганка бо смуглява і акцкент такий, – каже старенька. – Але дуже культурна, доглянута і гарно вдягнена. Певно болгарка якась…

Отож люди, не ведіться на «болгарів». Останніми місяцями, як показують повідомлення міліціонерів, випадки за участі «циганів» почастішали. Когось «розкручують» винести з дому золото аби порчу зняти, хтось гроші з «поробами» несе, є й такі, що одразу на вулиці віддають все, що мають аби з рідних «прокльон» зняли.

Тернопіль супермаркет пограбування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі