• Головна
  • Голи тернопільських футболістів можуть стати кращими у сезоні
19:00, 11 січня 2015 р.

Голи тернопільських футболістів можуть стати кращими у сезоні

Голи у виконанні футболістів тернопільської «Ниви» і ФК «Тернопіль» претендують на звання кращих у сезоні в Першій лізі.

Так, Професіональна футбольна ліга України на своєму сайті розпочала конкурс «Найкращий гол». Серед десяти претендентів на перемогу є голи у виконанні наших земляків, зокрема Тараса Дурая («Нива»), Ігоря Озарківа («Нива») і Віталія Богданова («Тернопіль»). Останній до речі наразі лідирує за кількістю голосів.

За результати голосування буде обрана трійка кращих голів осінньої частини сезону 2014/2015 у першій лізі.

Голосування триватиме до кінця лютого 2015 року. Переможці будуть нагороджені цінними призами від ПФЛ перед першими домашніми поєдинками їхніх команд у весняній частині чемпіонату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гол #футболісти
Останні новини
ТОП новини
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
"Україна єднає серця з усього світу": італієць, що служив на Тернопільщині, одружився з українкою (ФОТО)
"Ці 4 секретні способи зроблять квашену капусту по-справжньому хрумкою": унікальний лайфках, як гарно квасити капусту
Оголошення