• Головна
  • По домівках тернополян буде ходити Путін із зеленим чоловічком, євреєм та царями
13:00, 11 січня 2015 р.

По домівках тернополян буде ходити Путін із зеленим чоловічком, євреєм та царями

Пластовий вертеп, де події інтерпретовані під сучасний лад, можна буде сьогодні побачити в Тернополі. Головними персонажами дійства є путін, єврей, зелений чоловічок, пєвєц, царі та інші.

Показували вертеп на “Різдвяній свічечці“, яка була в Тернополі у п’ятницю, ходитимуть з ним сьогодні по домівках тернополян.

За сюжетом, в Україні співають колядники, заходить Путін зі своїм жидом і пєвцом. Зелений чоловічок оголошує, що входить імператор газу.

– Далі приходять три царі, жид переходить на добру сторону і говорячи дуже веселими словами: “Як мені із вами стати, щоб свободу захищати”. Його питають, чи він теж вміє воювати, а він відповідає: “Нету воєна храбрєй, чєм напуганний єврей”. Так сили переміщуються на добру сторону і згуртовуються, щоби вигнати Путіна з України, – розповідає ДОБІ пластун Тарас Мушій, який грає Путіна.

Хлопець каже, що він з колегами сподівається, сюжет буде пророчим.

– Минулого року в нас теж був вертеп, я грав роль Януковича, і його також виганяли зі сцени. Ми подумали, що то було пророчо, і зробили так цього року із Путіном, надіючись, що він так само закінчить своє правління в Росії, – каже Тарас.

Тараса зовсім не бентежить, що йому доводиться грати негативного персонажа.

– Негативні ролі мені подобаються, бо коли ти виходиш на сцену, люди сміються, то тобі приємно, це незабутні відчуття, – каже Тарас Мушій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Путін #єврей
Оголошення
live comments feed...