Тернополяни стануть лотами аукціону, аби допомогти військовим

Тернополян запрошують взяти участь у 4 благодійному аукціоні побачень на підтримку пластунів-військових, які перебувають на Сході. Участь у аукціоні можуть взяти усі бажаючі віком від 14 років. Аукціон триватиме до 23:59 14 січня.

- Аукціон на якому кожен охочий може придбати зустріч зустріч з цікавою людиною, яка тобі сподобалася, - каже організатор аукціону Тарас Щепаняк. - Це може бути як проста бесіда за чашечкою кави, так і спільна мандрівка в гори чи інше місто. Все залежить від фантазії людей. 

За словами організаторів, взяти участь у аукціонні можна двома способами. Запропонувати себе як "лот", надавши фотографію і коротеньку інформацію про себе, пише 20хвилин. Це може зробити кожен охочий, кому виповнилося 14 і більше років. На сторінці аукціону у соцмережі Facebook є 4 альбоми в яких поміщені фотографії з "лотами" - два для хлопців (старші 14 років та 18 років) і такі ж для дівчат.

- Ще можна приюдати зустрічі із запропонованими лотами, - каже Тарас. - Для цього потрібно  зробити ставку в гривнях в коментарях під фотографіями. Початкова - 30 гривень.

Ставки піднімаються цілими числами, кратними 10 грн, мінімальний крок - 10 грн. Переможцем стає той, чия ставка після завершення аукціону є найбільшою.

Даний аукціона проводять не лише у Тернополі, а й у Львові, Києві, Вінниці, Кременчуці, Одесі, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі. 

- Всі виручені кошти будуть перераховані в Фонд підтримки пластунів-військовиків, - каже Тарас Щепаняк. - Даний фонд допомагає нашим побратимам на Сході.

Довідка

Сторінка аукціону у соцмережі Facebook

Тернопіль аукціон допомога військовим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі