Записатися на прийом до тернопільського нардепа можна на офісі «Самопомочі»

Прийом громадян народним депутатом - можливість для людей отримати реальну допомогу в вирішенні складних питань чи в подоланні беззаконня, з яким може зіткнутися кожен.

Народний депутат України від Тернополя, член фракції "Об'єднання "Самопоміч" Тарас Пастух , провів такий прийом 12 січня. Крім особистих візитів два десятки виборців звернулись до Тараса Пастуха на електронну адресу та в соціальні мережі.

На прийом же прийшло півтори десятка мешканців Тернополя та Тернопільщини. Звернення найрізноманітніші, проте більшість людей піднімали актуальні питання: неправомірні виділення земельних ділянок, забудова зелених зон та об'єктів спортивної інфраструктури, зокрема стадіону на проспекті Злуки, приватизація в гуртожитках. Були звернення й щодо соціально-побутових негараздів.

Усі питання взяті на розгляд, та після детального вивчення на їх основі будуть подані відповідні запити та звернення, для вирішення проблем та допомоги людям.

- Діалог громади та депутатів, незалежно чи по списку вони обрані чи мажоритарники, повинен бути постійно, - каже Тарас Пастух. – Один з способів для депутата почути про нагальні проблеми людини чи міста, а громадянам отримати пораду, підтримку, допомогу чи можливість сказати обранцю те, що думають – прийом громадян. Та це не означає, що лише так можна будувати спілкування. Телефон, соціальні мережі, електронна скринька – також дієвий засіб для комунікації. По можливості відповідатиму усім та реагуватиму на проблеми, звернення, пропозиції та поради.

Подібні прийоми громадян, на які може прийти кожен тернополянин, відбуватимуться щомісяця, а при потребі частіше.

ДОВІДКА.  Усі охочі можуть записатися на особистий прийом до народного депутата України Тараса Пастуха за тел. 52-27-27 або в центральному офісі "Об'єднання "Самопоміч", який знаходиться на вул. Руська, 52 (2 поверх).

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Тарас Пастух Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі