У Тернополі вандали розмалювали стенди, виготовлення яких обійшлося у 42 тисячі гривень

До нових інформаційних стендів, встановлених улітку в парках та скверах, уже добрали хулігани. За одну ніч хтось розмалював 7 із встановлених 12.

У відділі благоустрою та екології міськради сподіваються, що комунальники зможуть відчистити стенди.  Мовляв, на них наносили спеціальне антивандальне покриття.

- Такі таблички є у кожному європейському місті. На них зображено екологічний символ міста у формі літери «Т», рік заснування  і назва площі, скверу, де табличка розташована, - каже 20 хвилин начальник відділу благоустрою Олег Соколовський. -  Мешканці нашого міста, до слова, також не усі знають назви тих чи інших площ, скверів. Наявність таких табличок говорить про те, що місто наше набуває європейського вигляду.  Однак за ніч – з 11 на 12 січня всі таблички розмальовані – хуліганство. Але навіщо?

На виготовлення і встановлення  цих стендів, за словами пана Соколовського, пішло 42 тис. грн. Тож тепер задля оновлення знову треба витрачати кошти. Відтак виходить, що якийсь тернополянин, заліз у кишеню громади, сам у себе вкрав.

- Поки що  ми не брались за оновлення, - каже пан Соколовський. – Сподіваємось, винуватця впіймають. Адже такі художники мають звичку повертатись  до об’єкту. Тож, якщо стерти не можливо, то переробляти студенти будуть за його кошт.

Тернопіль вандали стенди 42 тисячі гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі