Як буде проходити четверта хвиля мобілізації

Військовий облік, або підготовку до четвертої хвилі мобілізації, розпочато. Офіційні повістки почнуть надходити, як тільки Рада поголосує "за" указ президента про часткову мобілізацію, але вже нині навколо військових комісаріатів Міноборони чекає різних ексцесів, навіть підпалів і терактів.

Поки що біля військкоматів немає ажіотажу, туди викликають на співбесіду і медичний огляд. Міноборони, передусім, шукає здорових чоловіків та жінок, бажано, з військовою спеціальністю. Затребувані танкісти, артилеристи, фахівці ПВО, зв'язківці та ремонтники, дефіцит розвідників.  Вік від 25 до 60 років - місце проживання не має значення, ідеться в сюжеті ТСН.  

Будуть запрошувати чоловіків до військкоматів навіть зі звільнених міст та містечок Донецької та Луганської областей. Лише з окупованої території та Криму до війська братимуть тільки добровольців, для цього вони самостійно мають приїхати до найближчого військкомату на українській території і заявити про своє бажання бути мобілізованим.  Усім обіцяють загальну підготовку - 10 днів, фахову - 16 днів, і для бойового злагодження 15 днів.

Чиновники Міноборони вважають, що цього строку досить, аби згадати військові навички і замінити тих, хто вже давно потребує ротації на сході.  

четверта хвиля мобілізації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі