“В одних квартирах люди мерзнуть, а в інших - близько +30 градусів” - тернополяни скаржаться про централізоване опалення

Тернополянка просить перевірити квартири з центральним опаленням.

“Багато людей жаліються через погане опалення. Але є квартири з центральним опаленням, де до 3-4 ребер чавунних батарей додатково встановлено 10-13, і температура в квартирах близько 30 градусів, а часом і більше. Чому б не перевірити квартири з центральним опаленням, адже всі платять за площу, дехто при цьому мерзне, а дехто круглодобово взимку провітрює квартири”, пише тернополянка.

Як йдеться у відповіді міської ради, централізоване теплопостачання в помешкання громадян міста подається КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» у відповідності до затвердженого графіка та нормативної температури. Додатково інформуємо, що в рамках кредитної угоди підписаної вищевказаним комунальним підприємством з Європейським банком реконструкції і розвитку, плануються провести заходи з модернізації системи теплопостачання міста шляхом встановлення індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках, які нададуть можливість регулювати подачу теплоносія в квартири мешканців міста.

Квартири тернополяни централізоване опалення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі