Дискоклуб, інтелектуальна битва чи мультики про Тернопіль: що обере мерія?

Мистецький фестиваль “Ї”, який отримав позитивні відгуки минулого року, хочуть цього річ зробити ще масштабнішим, а в його рамках влаштувати виступи та зустрічі з відомими письменниками чи музикантами по усьому місту.

Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомив радник міського голови Максим Черкашин після презентації проектів, які молодь подавала на конкурс молодіжних проектів від міської ради.

Він не уточнював «ціну питання», лише відзначив, що приємно вражений від побаченого і почутого.

«Загалом було представлено 10 проектів від 5 організацій. “Файне місто” подали 4 проекти, “АТОМ” подав 3 проекти і по одному подали “Молода Просвіта”, “СУМ” та “Пласт”. Коротенько про проекти.
Інтелектуальна битва університетів – різні інтелектуальні ігри для визначення самої розумної команди. Підходить під проект “Тернопіль – студентська столиця”.
Мистецький фестиваль “Ї” – минулого року провели перший фестиваль, який виявився мегауспішним. Цього року буде ще масштабніше! Відомі письменники, музичні гурти та локації по усьому місту!
Дискусійний клуб “Дискоклуб” – майданчик для обговорення важливих тем з життя та розвитку міста, спільний пошук оптимальних та креативних рішень.
День з життя міста – конкурс промо-роликів про Тернопіль з цікавим, молодіжним підходом (мультики, історії, кліпи та ін.).
Комплекс соціальної реклами – направленої на профорієнтацію школярів та здобуття виробничих професій.
Організація стажування студентів ВНЗ м. Тернополя – допомога студентам 4-5 курсів у здобутті першого досвіду роботи, що допоможе в подальшому працевлаштуватись.
Просвітницький літній табір “Активісти майбутнього”.
Намалюю писаночку – традиційна школа писанкарства від Молодої Просвіти, яка об’єднує дорослих і малечу.
Табір “Дереворит 2015” – табір для учасників СУМу та дітей-переселенців зі Сходу.
Літній станичний табір “Вітер Перемін” – пластуни та пластунки житимуть в наметах та з користю проводитимуть своє дозвілля.

Направду всі проекти цікаві та на часі. Моя особиста думка, що потрібно підтримати всі проекти», – написав Максим Черкашин.

Водночас очільник місцевого ПЛАСТу Любомир Шимків вважає, що серед презентованих проектів були хороші, а були слабенькі, які потребують доопрацювання (в плані якісного кінцевого результату, соціальної складової для міста і об'єктивного кошторису).
«Однозначно плюс, що цього року на конкурс від ТМР було зголошено 10 проектів, проте ми маємо працювати над якістю, а не кількістю», – зауважив Любомир Шимків.

Хто саме здобуде перемогу і матеріальну підтримку міської ради стане відомо сьогодні.

Черкашин конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі