Тернополяни бойкотуватимуть руский блатняк

Концерт українського шансоньє Олексія Большого, який виконує російською «життєві пісні», зараз рекламують в Тернополі. Проти такого візиту виступає низка громадських організацій, серед яких "Самопоміч".

Концерт «Дуже хорошого шансону» запланований на 27 лютого в "Березолі". Ціна квитків на "блатняк", бо ж в репертуарі такі "хіти" як "Данєцкій раманс", "Ана мєня кумаріт автастрада", "Грусть славянская", "Запой случітся", наразі невідомі. Організовує турне пана Большого компанія «Концерт квартал».

Проти проведення такого "культурного дійства" в Тернополі виступає міський осередок громадської організації "Об'єднання "Самопоміч".

- Це якесь блюзнірство, - каже заступник голови тернопільського осередку "Самопомочі" Олег Нитка. - Ми не виступаємо за заборону російської мови, просто слухати російський блатняк в місті з якого сотні хлопців поїхали на Схід боронити державу від російського агресора, культурний злочин. Що корисного може взяти Тернопіль чи тернополяни з "Данєцкого романсу"? Наразі готується звернення до міської влади щоб заборонити це "культурне" дійство у Тернополі.

концерт Большого в Тернополі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі