Сьогодні на вулиці Тернополя виїхали ще два чеських тролейбуси

Сьогодні на вулиці Тернополя виїхали два тролейбуси, які ще наприкінці минулого року привезли із Чехії.

Оскільки "рогаті" були не нові, над ними довелося попрацювати спеціалістам.

- Загалом минулого року було закуплено вісім тролейбусів, які були  придбані за кошти міського бюджету. Шість з них уже курсувало містом, а останні два - чекали введення в експлуатацію, - розповів сайту Тернополяни директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх. - Тож тепер тернополяни матимуть додаткові можливості економити та користуватися дешевшим громадським транспортом.

В "Тернопільелектротрансі" кажуть, що курсуватимуть тролейбуси на тих маршрутах, де пасажиропотік є найбільшим. Згодом в місті заплановано також прокладання нових кілометрів тролейбусних ліній та збільшення кількості нових одиниць в тролейбусному депо. Все це передбачено проектом "Екологічний транспорт", який наразі взялися поетапно реалізовувати у Тернополі. Варто зауважити, що наше місто - одне з небагатьох в Україні, де тролейбуси обладнані не лише телевізійними екранами, але й безкоштовним доступом до мережі Інтернет через Wi-Fi.

У мерії ж підкреслюють, що лише за останні три роки було закуплено 30% нової техніки для тролейбусного депо Тернополя, а це - 18 нових тролейбусів.

Вулиці Тернополя два чеських тролейбуси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі