Тернополяни передадуть воїнам АТО каністри та ключі для ремонту техніки

Чотириста 10-тилітрових каністр для води найближчими днями відправлять в зону АТО.

Стільки ж завдяки тернопільським волонтерам вже було відправлено нещодавно.

 Окрім цього воїнам хочуть передати інструменти для ремонту техніки.

«Ремонтні бригади на передовій відчувають гостру потребу в ключах для ремонту автомобілів. Враховуючи високу вартість ключів на ринку, Склад допомоги воїнам АТО на  вул. Дністрянського 10 , розпочинає підготовку виробничих потужностей по виробництву вищезгаданих ключів з металу 3-5 см. Просимо всіх небайдужих  приносити на Склад ключі будь-яких розмірів для формування з них комплектів та передачі в зону АТО, а також залишки листового металу товщиною 3-5 см для виготовлення з нього ключів в великих кількостях», – закликав тернополян відповідальний Складу допомоги воїнам АТО на  вул. Дністрянського Тарас Білан.

Окрім цього нещодавно для потреб складу за 2 тис. доларів придбали мікроавтобус Volkswagen Т3 1987 р.в. В неділю об 11.30 в храмі Присвятої Трійці на вул. Чайковського відбудеться посвята автомобіля.

«Даний автомобіль придбано за сприяння та за кошти (1800у.о.)Українського Народного Дому у Брукліні , Нью-Йорк, США. Автомобіль буде використовуватись для допомоги в організації роботи Складу, перевезенні поранених та їх речей в межах області, допомоги родинам бійців, що знаходились або знаходяться в зоні АТО. Після закінчення АТО та завершення роботи Складу авто буде передано дитячому будинку, або школі-інтернату за погодженням із жертводавцями», – зазначив Тарас Білан.

АТО склад
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі