• Головна
  • Керівник тернопільського «Автомайдану» може опинитися під криміналом за бажання люструвати міліціонерів
11:30, 16 січня 2015 р.

Керівник тернопільського «Автомайдану» може опинитися під криміналом за бажання люструвати міліціонерів

Кримінальне провадження за статтею 345 частиною першою Кримінального кодексу України (Погроза  насильств щодо працівника правоохоронного органу) розпочали правоохоронці Тернопільщини.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласного управління міліції Олександра Богомола, зумовлене провадження появою в місцевих ЗМІ інформації про те, що голова Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів попередив правоохоронців області про люстрацію самими “автомайданівцями”. Він заявив, що знає про корупційні схеми серед людей у погонах.

Дана інформація спершу з’явилася на сторінці Ігоря Василіва у мережі “Фейсбук”. У викладеному тексті присутні слова погроз в бік правоохоронців Тернопільщини.

Олександр Богомол вважає, що цей допис не містить жодної конкретики та унеможливлює перевірку зловживань правоохоронців. На думку правоохоронців, ця непідтверджена документально інформація подана з метою розбалансування ситуації в області та порядку в умовах “неоголошеної війни”, а також для дискредитації працівників міліції, які несуть службу як на території краю, так і в зоні проведення антитерористичної операції.

За фактом погроз відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці перевірять, хто саме розмістив інформацію на сторінці Ігоря Василіва. Не виключають міліціонери і того, що текст міг бути написаний з метою підриву довіри до ВО “Автомайдан”.

Якщо ж слова про корупційні схеми серед правоохоронців, викладені на сторінці Ігоря Василіва,  підтвердиться, керівництво міліції обіцяє провести об’єктивне та повноцінне розслідування і що винні відповідатимуть перед Законом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Василів #кримінал
Оголошення
live comments feed...